ЧИ ПОТРІБНИЙ БУСТЕР?
Оскільки бустер — це суперконцентрована сироватка, а ви вже використовуєте сироватку, можливо, вам буде цікаво, чи потрібна вам ця косметика взагалі. Відповідь – так. Бустер не замінює сироватки. Хоча ці продукти можуть здатися схожими, вони відрізняються.
1. КОНЦЕНТРАЦІЯ
Ви, напевно, знаєте, що сироватка більш концентрована, ніж крем, тому вона не повинна її замінювати. Тут аналогічна ситуація: бустер навіть більш концентрований, ніж сироватка.
2. ДІЯ
Сироватка є більш універсальним продуктом, її завдання — поліпшити загальний вигляд шкіри за короткий час. Booster має більш цілеспрямовану дію, зосереджуючись на 1-2 проблемах шкіри.

RETINOL BOOSTER
РЕТИНОЛ БУСТЕР
Ультраконцентрована сироватка, що містить SpheruliteTM R10 - ретинол, інкапсульований у сфери. Завдяки спеціальній сферичній технології активна речовина глибоко проникає в шкіру, запобігаючи подразненню. Він стимулює клітини до оновлення та уповільнює процеси старіння шкіри, також підтримує вироблення колагену та зменшує зморшки. Він регулює секрецію шкірного сала і звужує пори, а також мінімізує знебарвлення від сонця, гормональне знебарвлення та шрами постакне. Містить олію солодкого мигдалю для покращення кровообігу, антивікові та зволожуючі властивості, а також лугову олію (пінника лугового), багате джерело довголанцюгових жирних кислот, вітамінів А і Е.
• Забезпечує безперервне вивільнення активної речовини з моменту її глибокого проникнення в шкіру протягом 6-8 годин
• Уповільнює процеси старіння
• Зменшує зморшки
• Стимулює оновлення клітин
• Підтримує вироблення колагену
• Мінімізує знебарвлення та шрами від постакне

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Теги: концентрат, крем, зморшки, зволоження, сироватка

Бустер Ретінол, Retinol Booster, 10 мл

  • 543,80 грн.

В наявності