Про компанiю

Компанія LAMBRE® Groupe International з'явилася на косметичному і парфумерному ринку  понад півтора десятка років тому. І тепер вона пропонує широкий асортимент як косметики, так і парфумерії.

Під час створення компанії в основу її діяльності лягло не тільки пропозиція продукції на ринку, а й навчання споживача розбиратися у всіх нюансах того, як бути красивою. Так поступово розроблявся підхід за індивідуальними консультацій клієнтів, завдяки яким в їх житті з'являлося щось чарівне, світле, відповідне саме їхнім запитам і смакам.

Цей фактор став причиною того, що продукції LAMBRE® немає в магазинах. Торгова мережа компанії постійно розширюється, її фундаментом є консультанти - професіонали, здатні направити клієнта для прийняття правильного рішення. Знання і розробки компанії дозволяють консультантам LAMBRE® безпомилково підбирати для клієнта потрібний аромат, колірну гамму косметики, засоби по догляду.

Заснував компанію, а пізніше став її ідейним натхненником, нинішній президент LAMBRE® Groupe International Петро Монгирд.

Наш Адреса:

Склад "Ламбре" в Центральній Україні

м.Кременчук, вул.Соборна, 7, ТРЦ "Європа"