АКСЕССУАРЫ

Стартовый набор "Ламбре Классический" (54 пробника)

Преимущества стартового набора "Ламбре Классический": Получить 40% скидки на продукцию! Специальные цены Пожизненный контракт, который не аннулируется, даже если вы перестали покуп..

1.414,84 грн.

Блотери для нанесення ароматів

Блотери - це смужки, на які наносяться аромати для попереднього ознайомлення. Пачка - 50 шт ..

20,40 грн.

Точилка косметическая Ламбре

Эффективная точилка от Lambre c лезвием высокого качества и высокопрочным корпусом, предназначена для затачивания косметических карандашей обычного размера.  Сверху точилка закрыта прозрачным колпачком,..

56,42 грн.

Потребительский контракт "Шанс Люкс"

Условия стартового набора Ламбре "Шанс Классик": Скидка на всю продукцию 40%* на 1 год Без обязательств и постоянных заказов! Возможность продления. В стартовый набор Ламбре "Шанс ..

520,80 грн.

Потребительский контракт "Шанс Классик"

Условия стартового набора Ламбре "Шанс Классик": Скидка Ламбре на всю продукцию 40%* на 1 год Без обязательств и постоянных заказов! Возможность продления. В стартовый набор Ламбре &quo..

520,80 грн.

Ежедневник Ламбре не датированный

Всего несколько штук в наличии!!! Красивый не датированный фирменный ежедневник от компании Ламбре. Плотная обложка. Хороший переплет. Размеры: 12,5 х 17 см Толщина 2,5 см Имеется закладка ..

73,78 грн.

Тональна основа під макіяж з ефектом ліфтингу Make-up 35+ Lambre

Нова упаковка Make-up 35+ Gold Lambre! Еластичні властивості нового тонального крему MAKE-UP 35+ на основі комплексу силіконів дозволяють йому слідувати за мімікою обличчя, не даючи йому накопичуватися в зморшках. ..

831,54 грн.

Стартовый набор Ламбре Классический (35пробников)

Преимущества стартового набора "Ламбре Классический": Скидка на всю продукцию 40% Пожизненный контракт, который не аннулируется, даже если вы перестали покупать продукцию Вы сразу ..

1.085,00 грн.

Потребительский контракт "Шанс Косметикс"

Условия стартового набора Ламбре "Шанс Косметик": Скидка на всю продукцию 40%* на 1 год Без обязательств и постоянных заказов! Возможность продления. В стартовый набор Ламбре "Шанс..

442,68 грн.

Набор кистей для макияжа с чехлом Ламбре

Уже в продаже! Набор кистей для макияжа в футляре (6 шт.) Очень практичный набор кисточек, который сделает ваш ежедневный ритуал макияжа простым и эффектным. Ваш макияж будет более выразительным и стойким. Набор вк..

853,68 грн.

Показано 1 по 10 з 10 (Всього сторінок 1)

Запорукою гарного макіяжу часто стає не тільки хороша косметика, але і інструменти, які задіюються в цьому процесі. Саме їх якість впливає на те, наскільки правильно буде виконаний макіяж.

Не варто вірити твердять те, що мейк можна виконати одними подушечками пальців. Шедевральний результат ви при цьому навряд чи отримаєте. А ось при наявності спеціальних аксесуарів подібний ефект можна досягти досить легко.

В даному розділі ви знайдете аксесуари Lambre для макіяжу, а також для успішного ведення бізнесу або його старту. Наприклад, набір кистей в футлярі, дуже практичний, який полегшує щоденний ритуал нанесення макіяжу; спонжик, який допоможе рівномірно розтушувати тональний засіб; міцну точилку для косметичних олівців.

Також в розділі представлені стартові набори і споживчі контракти. Скориставшись ними, ви отримуєте двадцатіпроцетную знижку на продукцію Lambre без обов'язкових замовлень і обмежень в сумі замовлення. Різні їх варіанти дозволять вам підібрати саме той старт, який вам більше до душі.

Скористайтеся перевагами Ламбре. Створіть собі прекрасний настрій разом з якісним продуктом компанії!