Якщо ти любиш червоний колір, безперечно, ти -людина з полум'яним темпераментом, повна пристрасті та неприборканої енергії. Це колір сили, упевненості у собі та самоповаги. І саме таким є наш новий аромат Rouge, який відкривається сумішшю стиглої малини та соковитого лимона. Коли розвіється перший акорд, аромат спокусить тебе нотами гарденії, що переплітаються з імбиром та жасмином. Композиція завершується солодкими хвилями ванілі та тоффі. Цей аромат чудово підкреслить твою вогняну натуру.

СІМЕЙСТВО АРОМАТІВ: КВІТКОВО-ФРУКТОВІ 

ВЕРХНІ НОТИ:
цитрон, малина, карамельне яблуко
НОТИ «СЕРЦЯ»:
гарденія, імбир, жасмин
БАЗОВІ НОТИ:
ваніль, іриска, мускус

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Теги: духи, квіткові аромати, фруктові ароматі, нішеві аромати, нишеві духи, Rouge 203, Les Couleurs

Схожі товари

101 Lambre, парфумована вода унісекс

Сімейство ароматів: деревно-пряні Виробники парфумерії відзначили, що жінки все частіше вибирають чоловічі аромати, які здаються їм більш інтенсивними, виразними, насиченими. Для деяких жінок жіночі аромати занад..

565,19 грн.

Парфуми Notes Amalfi 50 ml

Кожен куточок землі має свій запах, людей з емоціями та переживаннями, палаючими очима та пристрасними мріями. Аромати Notes - це нотатки з їхніми історіями, написані та відправлені звідти близькою вам людиною. Закрий..

1.766,81 грн.

Парфуми Notes Rio 50 ml

Кожен куточок землі має свій запах, людей з емоціями та переживаннями, палаючими очима та пристрасними мріями. Аромати Notes - це нотатки з їхніми історіями, написані та відправлені звідти близькою вам людиною. Rio - ..

1.766,81 грн.

Парфумована вода Blanc 201, Les Couleurs, 50 ml Lambre

Білий - колір мрійників, для яких майбутнє – чистий лист, який чекає на свої записи. Хоча жінка, яка любить білий колір, скрізь бачить можливості, вона не має проблем з вибором: вона мінімалістка, що цінує простоту..

815,78 грн.