Революція в омолодження!

Запатентована технологія запобігання ознак старіння шкіри - Bionanocellulose Face Mask Lambre

Спеціальна косметична маска з дермо-коригуючих ефектом. Створена на підставі доведеного ефекту інноваційних процедур в області естетичної медицини і косметології.

3d Technology - Second Skin Perfect Synergy

Інноваційна біонаноцеллюлозная маска для обличчя розроблена на основі передової біотехнології в структурі 3D (в тривимірнії сітчастії наноструктурі). Завдяки цій технології маска спільно з нашою шкірою створює ідеальний шар - Second Skin ( «Друга Шкіра»), який сприяє швидкому і правильному проникненню активних інгредієнтів. Волокна просякнуті активатором, що складається з підібраних відповідним чином активних компонентів. Органічне волокно забезпечує максимальне поглинання активних речовин, посилюючи при цьому ефект зволоження, розгладження і регенерації.

Органічні біонаноцелюлозні волокна, які отримуються в процесі ферментації бактеріального штаму Gluco-nacetobacter xylinus Е25, - це природний матеріал, не токсичний, не викликає роздратування і алергії. Характеризується просторовою тривимірної структурою, що дозволяє активним речовинам проникнути в глиб шкіри, а також зупиняє згубний вплив мікроорганізмів. При правильному поєднанні целюлозних нановолокон є еластичним, міцним і стійким матеріалом. Ідеально прилягає до обличчя.

Отримати 20% ЗНИЖКИ!  ДІЗНАТИСЬ УМОВИ>>

Дія:

  • Миттєвий ефект ліфтингу
  • Помітне підвищення пружності та еластичності
  • зменшення зморшок
  • зменшення подразнень
  • ефект охолодження

Активні Інгредієнти:

Active Bioglucopolymer (Filmexel)

Червоні Мікроводорості + Дерево Тара - біоміметичні, натуральні активні інгредієнти, створені за допомогою інноваційної, запатентованої технології IBPN®. Мережа з переплетених природних біополімерів формує на шкірі дуже тонкий, але міцний, гнучкий і не викликаючий оклюзії, шар. Створює "другу шкіру", наслідуючи її властивості і захисні функції. Виявляє виражені омолоджуючі шкіру властивості.

Active Вiog Lu Co Polymer (Filmexel) забезпечує:

Захисні властивості: щільна подвійна переплетена мережа працює як природний бар'єр для захисту шкіри від шкідливого впливу зовнішніх факторів (пил, алергени, подразники); не викликає оклюзії і ефекту маски, не заважає шкірі дихати.

Властивості ліфтингу: ефект підтяжки шкіри видно відразу, а його розгладжуючу дію було підтверджено в різних формулах і в різних дозах.

Помітний ефект: шкіра стає сяючою і більш привабливою вже після першого застосування; створює справжнє відчуття підтяжки обличчя.

Signal-10

Революція в косметиці. Найменша, найбільш ефективна, найшвидша частка гіалуронової кислоти. Забезпечує глибоке зволоження і утримання води в шкірі. Прискорює синтез колагену, що сприяє пружності та еластичності шкіри. Гіалуронова кислота також бере участь в процесі регенерації шкіри.

bionanocellulose mask lambre

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Теги: маски, 35+, проти зморшок, зволоження

Bionanocellulose Face Mask H + Lambre маска для обличчя c біонаноцелюлозою

  • 842,39 грн.

Немає в наявності

Схожі товари

Bionanocellulose Eye Mask маска для шкіри очей c біонаноцелюлозою

Революція в омолодження! Запатентована технологія запобігання ознак старіння шкіри - Bionanocellulose Face Mask Lambre Спеціальна косметична маска з дермо-коригуючих ефектом. Створена на підставі доведеного ефекту ..

318,99 грн.