Нова упаковка Make-up 35+ Gold Lambre!

Еластичні властивості нового тонального крему MAKE-UP 35+ на основі комплексу силіконів дозволяють йому слідувати за мімікою обличчя, не даючи йому накопичуватися в зморшках.

Увага! Якщо у вас нормальна, комбінована або жирна шкіра, то скористайтеся основою Matting MAKE-UP L'ambre.

Ви коли-небудь тримали в руках тональну основу, яка стежить за мімікою вашого обличчя? Зараз у вас є ця унікальна можливість, тому що еластичні властивості нового тонального крему MAKE-UP 35+ з комплексом силіконів зроблять ваше обличчя ідеальним!

Гіалуронова кислота в складі засобу використана в мелкомолекулярному вигляді, тому є головною складовою глибокого зволоження. Крім того, даний компонент запобіжить надмірному випаровуванню води і затримає потрібну вологу, а пори при цьому продовжать дихати.

Экономьте на покупках косметики и парфюмерии  УЗНАТЬ УСЛОВИЯ>>

Якщо ви хочете не просто приховати недоліки шкіри, а ще одночасно омолоджуватися, то наша тональна основа під макіяж MAKE-UP 35+ стане кращим помічником в цій справі.

Чи знаєте ви, що гіалуронова кислота є основним компонентом, що відповідає за молодість шкіри обличчя і тіла?

Під впливом різних факторів навколишнього середовища вміст гіалуронової кислоти в організмі зменшується, а з віком її кількість знижується вдвічі! Це призводить до зневоднення і втрату еластичності шкіри, що проявляється у вигляді утворення зморшок.

У світі косметології гіалуронова кислота використовується в якості основного компонента для зволоження шкіри і більш ефективного речовини для цієї мети ще не знайдено.

У складі вдосконаленого тонального крему MAKE-up 35+ гіалуронова кислота використовується в мелкомолекулярному вигляді і виступає в ролі головного зволожуючого елемента.
Вона запобігає надмірному випаровуванню води і затримує необхідну вологу, при цьому не закупорюючи пори.

Крім того, MAKE-UP 35+ поєднання двох рослинних екстрактів Rabdosia rubescens і Siegesbeckia orientali покращує структуру шкіри, розгладжуючи і омолоджуючи її.

№1 №2 №3 №4
Make-up 35+ Lambre тональная основа Make-up 35+ Lambre тональная основа Make-up 35+ Lambre тональная основа Make-up 35+ Lambre тональная основа

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Теги: 35+, тональна основа, макіяж, ліфтінг, проти зморшок

Тональна основа під макіяж з ефектом ліфтингу Make-up 35+ Lambre

Цена: 881,36 грн.

В наявності

Доступні опції

Схожі товари