Правильне використання і вибір засобів для засмаги

11.07.2017

Хороший загар вимагає деяких зусиль або допомоги. Допомоги, зокрема, косметики. Вона дозволяє поліпшити загар без шкоди здоров'ю шкіри і її звичного вигляду.

Підбираємо якісну косметику

При підборі засобів для засмаги зверніть увагу на фототип своєї шкіри і показник захисту від ультрафіолету. Не зайвим буде облік швидкості отримання красивого відтінку.

Якщо загар вам потрібен якомога швидше, віддайте перевагу крему з захистом від UVB променів, і без захисту від UVA.

У разі, коли для вас найбільш важлива безпека, вибирайте засіб із захистом від обох факторів. Тут засмага не буде таким інтенсивним, і шкіра буде більше захищена.

Крім того, правильний підхід до підбору крему для засмаги включає і облік різновидів фільтрів, включених до його складу. Наприклад, алергіки повинні віддати перевагу засобу з діоксидом титану і оксидом цинку. Якщо алергічних реакцій немає, дані компоненти в складі косметики не обов'язкові.

Підсилюємо дію засобів для засмаги

Щоб збільшити ефективність будь-якого подібного косметичного засобу, необхідно:

1. Не засмагати з дванадцяти до сімнадцяти. Прямі сонячні промені запросто «спалять» вашу шкіру в цей час.

2. Не втирайте продукт для засмаги в шкіру. Намазуйте його легкими рухами після кожного прийому ванн у водоймі. Це стосується і водостійкої косметики.

3. Готуйте шкіру поступово, взявши з собою два різних засоби з різним рівнем захисту (вище, нижче). Почніть з першого, а потім підключіть друге.

4. Врахуйте, що масло підходить тільки для тих, хто не схильний обгорати.

5. За один раз використовуйте приблизно чотири столові ложки кошти.

6. Для збереження корисних мікроелементів можна з'їдати перед походом на пляж солоне блюдо або окремий продукт, випивати чай з лимоном.

Наносимо найкращий крем і загоряємо

Наноситься косметика по інструкції. Це збільшує її ефективність.

1. Перевіряємо себе на наявність алергії до інгредієнтів крему (наносимо трохи на внутрішню сторону руки, чекаємо добу).

2. Краще скористатися скарбом або пілінгом, щоб шкіра стала більш гладкою. Грубу шкіру на ліктях, колінах або ступнях необхідно потерти пемзою.

3. Перед походом на пляж бажано прийняти душ, а перед безпосереднім нанесенням кошти - скупатися.

4. Нарешті можна нанести крем. На огрубілі ділянки - більше.

5. Після потрібно ретельно вимити руки і ноги, щоб не забарвилися нігті. Почекати півгодини, а потім вже можна лягати на пляжний килимок або одягатися.

Рекомендуємо вам ознайомитися з серією косметичних засобів для засмаги від Ламбре.