Чому обсипається туш. 5 маленьких секретів

07.11.2018
 
Вранці ти зробила гарний макіяж, а ввечері виявила, що твоя туш обсипалася, перетворивши тебе на чарівну пандочку? Кожна дівчина стикається з цією проблемою, але не кожна знає, як її уникнути. Сьогодні ми розкриємо 5 маленьких секретів, як все ж таки зробити так, що б туш не обсипалася.

Отже:

1. Наносячи зволожуючий крем, уникайте потрапляння крему на вії. Інакше крем буде створювати прошарок між віями і тушшю, а отже, на жирних віях туш буде відшаровуватися і обсипатися. А що б напевно уникнути цієї проблеми, перед нанесенням крему можна протерти вії тоніком, або вмитися з милом.
2. Можна припудрити вії перед нанесенням туші. Це теж допоможе їй лягти рівно і не обсипатися. Але тут також важливо не перестаратися, пудри не повинно бути багато.
3. Часто туш обсипається з нижніх вій через мімічні особливості, коли ви посміхаєтеся або розмовляєте. В такому випадку на нижній ряд вій туш можна просто не наносити, для денного макіяжу це цілком допустимо.
4. Не варто наносити на вії більше двох, максимум трьох шарів туші.
5. І найголовніше - не використовуйте прострочену туш! В ідеалі туш треба міняти кожні 2-3 місяці. Вона підсихає і обов'язково починає обсипатися.

Нічого складного! Просто дотримуйтесь цих п'яти пунктів і забудьте про туш під очима назавжди! ;)

Будьте гарними!